Esélyegyenlőségi Nap 2015.12.03

Kedves Érdeklődők!

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja és a Lelkierő Egyesület hagyományosan, immár hetedik alkalommal, ebben a szemeszterben is megrendezi a Debreceni Egyetemen azEsélyegyenlőségi Napot 2015. december 3-án (csütörtökön) 10:00 és 13:00 óra között a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar Főépületében (Hajdúböszörmény, Désány István utca 1-9.).

Ezen a napon a játékosságé a főszerep. A program érzékenyíti a résztvevőket a fogyatékossággal élő embertársaik mindennapi problémái iránt és hangsúlyozza az esélyegyenlőség fontosságát. Az esélyegyenlőség jegyében kérjük, hogy törekedjenek a minél színesebb csoportalkotásra.

A játékos vetélkedő során saját tapasztalatot, benyomást szerezhetnek a speciális szükségletű embertársaik mindennapjairól.

5 fős csapatok jelentkezését várjuk, akik 10 állomáson keresztül, különböző ügyességi feladatokon vesznek részt, 60-90 perc alatt, amit 13 óráig kell teljesíteniük. A csapatverseny értékes ajándékokért folyik.

Várjuk minden kedves érdeklődő jelentkezését 2015. december 2-án (szerdán) 12 óráig!

Jelentkezés az alábbi linkre kattitva: