Dr. Fónainé Pásztor Enikő

Bemutatkozas:

Dr. Fónainé Pásztor Enikő, mentálhigiénikus, tanácsadó, tréner vagyok.

Pedagógiai, pszichológiai, menedzseri ismeretekkel rendelkezem. Harminchat éves gyermek és felnőtt oktatásban szerzett tapasztalatom van. Húsz éves vezetői és tréningvezetési gyakorlattal bírok.

Segítek, legjobb tudásom szerint, facilitátorként működök, folyamatosan fejlődök, tanulok. Hibáimből nem tanulnmi, a változást elutasítani nem helyes, igyekszem elkerülni.

A fenti kérdésekre, más-más életkorban, élethelyzetben különböző válaszokat adunk, vagy nincsenek is válaszaink.

Ha elakadtál, elbizonytalanodtál, ha válaszokat keresel, közösen megtaláljuk!

Amennyiben élethelyzeted akadályoz a változások keresésében; tartós betegség, haláleset, fogyatékosság, sodródás érzése, bármilyen veszteség, akkor keress meg, együtt könnyebb vinni a terheket!

fne_pe_foto.jpg399.65 KB