DEMEK elérhetőségei, nyitvatartása

Kedves Hallgatók!

A Debreceni Egyetemi Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központban a 4032 Debrecen Poroszlay u. 97. címen találtok meg bennünket, a Támogató Szolgálattal együtt.

E-mail címünk: demek@unideb.hu

Vezetékes telefonszámaink:

Egyetemi belső mellék: 61627

Városi szám: 52 518-627

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ nyitvatartása 2016. december 19-től (vizsgaidőszakban) az alábbiak szerint alakul (a Poroszlay u. 97. szám alatt):

Hétfőtől csütörtökig: 8-16 óra
Pénteken: 8-14 óráig