AZ ÚJ FELSŐOKTATÁSI TÖRVÉNY ÉS A HALLGATÓI SZOLGÁLTATÁSOK

2010. december 02. 13-16.30

Helyszín:
Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ
Debrecen Poroszlay út 97.

Megnyitó:
Dr. Jávor András oktatási rektor helyettes
Ülés elnök:
Berényi András Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ vezetője
Hallgatói szükségletek és mentálhigiénés szolgáltatások a Debreceni Egyetemen
Koller Éva, tanácsadó pszichológus
Mentálhigiénés és karriertervezési szolgáltatások Szegedi Tudományegyetemen
Dr. Szenes Márta, a Szegedi Tudományegyetem Életvezetési Tanácsadó Központ szakmai vezetője
Diáktanácsadás a Corvinus Egyetemen
Dr. Németh Marietta Diáktanácsadó Központ vezetője
A Fogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közalapítvány szolgáltatásai a felsőoktatási intézmények számára
Szentkatolnay Miklós, az Akadálymentesítési Programiroda vezetője Fogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közalapítvány