A Vakrepülés Színtársulat programja

A Vakrepülés Színtársulat programját szeretnénk az egyetemi hallgatóságnak ajánlani!
Vakrepülés - játék a sötétben
www.vakrep.hu
- Tapasztald meg, hogy milyen is lehet vakon "tájékozódni" egy órán keresztül; mindezt játékkal és poénokkal tűzdelve!

A Vakrepülés Színtársulat programja 2010. november 13. szombat, 16 óra

Helyszín: Budapest, XIV. Hermina út 3. (Zeg-Zug Zuglói gyermekház)
Mivel Debrecenből több érdeklődő érkezik az előadásra, így tudunk
vonatot is javasolni:
- Indulás: 13:08-as IC-vel.
- Visszautazás a 18:29-es IC-vel.
Az éjszaka tapintása. Írta - Donáti István
Misztikus, romantikus történet, mely nem szokványos módon kerül
bemutatásra. A sötét színházban ülő néző két látszólag mindennapi fiatal szerelmi románcának lesz tanúja.

Mégis van benne valami rejtélyes. Az író a néző fantáziájára bízza a szálak kibogozását.
Reggeli telefonhívás: egy fiú eltűnt. Nővére és - úgy sejtjük - volt kedvese keresésére indulnak. Péter felkutatásában a nézőtéren ülők is részt vesznek.
Izgalmas utazás ez Görögországba, sok kalanddal. Az utazókat népes kísérőtársaság veszi körül, akik minden pillanatban rendelkezésükre állnak, enni-, innivalóval kínálják őket, táncolnak velük. Az utazás és a megérkezés során a "nézőközönség" mindenérzékszervét igénybe veheti a látásán kívül. A gyönyörű görög tengerparton végül a szerelmesek sorsa is megpecsételődik, a darab az élet nagy igazságainak kinyilatkoztatásával végződik. A "néző" számára sok, addig homályos dolog válik világossá, ahogy a besötétített teremben is hirtelen felgyúlnak a fények.

Szereposztás:
Rita - Simon Rita
Péter - Pille (Pál Zsolt); a Debreceni Egyetem hallgatója
Mariann - Hényel Annamária
Kalliopi - Máj Kriszta
Idegenvezető - Nagy László
Hangmester - Pille (Pál Zsolt)
Csillag - Borics NikolettRé