Mentálhigiénés Filmklub

A Mentálhigiénés Program több éve olyan egyedülálló filmklubot szervez, melynek célja a mentálhigiénés szemléletmód terjesztése és megismertetése a jövő értelmiségével. A filmek olyan dilemmákra mutatnak rá, amelyek társadalmi kirekesztettséggel, a drogproblémával, a párkapcsolati konfliktusokkal, az idegengyűlölet és a másság elfogadásának vagy éppen a modernkor technikai vívmányaiból eredő konfliktusok megjelenésével foglalkoznak.
A vetítés után kötetlen és tartalmas beszélgetésre kerül sor a hallgatóság és a meghívott vendégek között, a film által megjelenített problémákkal kapcsolatban. A vetítések helyszíne a Debreceni Egyetem Főépületének Auditórium Maximuma.

filmklub_2013_14_1_felev_osszes.jpg91.38 KB
film_osszes_2016_2017_1_felev.jpg67.47 KB